Budova A

Budova A má 4 podlaží, v každém podlaží je 600 m2 skladovacích prostor, které je dle potřeby možno dělit na menší celky, 50, 100, 150 a 300 m2, výška stropů 3,8 m. Vstup je vždy ze schodiště a od výtahů, které mají nosnost 1000 kg. Nosnost podlah u skladů je 800 kg na m2. Nakládka a vykládka je možná z výkyvných ramp, uzpůsobených pro všechny typy vozidel. U skladů jsou též provozní kanceláře, s možností telefonického a internetového připojení. Parkování vozidel je možné na parkovišti přímo u budovy, případně na vyhrazených místech v areálu.

Budova B

Budova B má 4 podlaží, v každém podlaží je 600 m2 skladovacích prostor, které je dle potřeby možno dělit na menší celky, 50, 100, 150 a 300 m2, výška stropů 3,8 m. Vstup je vždy ze schodiště a od výtahů, které mají nosnost 1000 kg. Nosnost podlah u skladů je 800 kg na m2. Nakládka a vykládka je možná z výkyvných ramp, uzpůsobených pro všechny typy vozidel. U skladů jsou též provozní kanceláře, s možností telefonického a internetového připojení. Parkování vozidel je možné na parkovišti přímo u budovy, případně na vyhrazených místech v areálu.

Budova C

Budova C je přízemní 1podlažní skladovací prostor o rozloze 210 m2, které je dle potřeby možno dělit po 30 m2, výška stropů 3,8 m. Vstup je vždy přímo z komunikace el. sekčními vraty. Nakládka a vykládka je možná přímo z komunikace. V případě potřeby je možno v prostorech zajistit telefonické a internetové připojení. Parkování vozidel je možné na parkovišti přímo u budovy, případně na vyhrazených místech v areálu.

Budova D

Administrativní budova D má 3 podlaží. Jedná se o nově postavenou moderní, klimatizovanou budovu, kanceláře o celkové ploše 480 m2. V přízemí se nachází 2 skladové prostory, v 1 NP a 2 NP jsou kancelářské prostory, které se dají variabilně uzpůsobit vašim potřebám. Každé patro je vybaveno kompletním sociálním zázemím, internetovým, telefonickým a silovým připojením, které je vedeno podlahovými přípojnými místy. Kanceláře jsou standardně vybaveny koberci. Parkování vozidel je možné na parkovišti přímo u budovy, případně na vyhrazených místech v areálu.

Budova E

Budova B má 2 podlaží, v přízemí se nachází 320 m2 skladovacích prostor a 36 m2 kanceláří. V 1. patře se nachází 250 m2 skladovacích prostor. Výška stropů je 3,2 m a Vstup je přímo z komunikace, do prvního patra po schodišti a pro nakládku a vykládku zboží je k dispozici výtah. Nosnost podlah u skladů je 800 kg na m2. Parkování vozidel je možné na parkovišti přímo u budovy, případně na vyhrazených místech v areálu.

Budova F

Administrativní budova F má 3 podlaží. Jedná se moderní, klimatizovanou budovu, kanceláře o celkové ploše 480 m2. Kancelářské prostory, které se dají uzpůsobit vašim požadavkům, je možno dělit po 20 m2. Každé patro je vybaveno kompletním sociálním zázemím, internetovým, telefonickým a silovým připojením, které je vedeno podlahovými přípojnými místy. Kanceláře jsou standardně vybaveny koberci. Parkování vozidel je možné na parkovišti přímo u budovy, případně na vyhrazených místech v areálu. V této budově je pro nájemce k dispozici k pronájmu zasedací místnost.

Zahrada

Celý areál obklopuje udržovaná zahrada, kde je možnost posezení, grilování i konání party s přáteli či obchodními partnery.

Jubel, s.r.o.

 

je spolehlivým společníkem v oblasti pronájmu kancelářských prostor. Máme certifikát Spolehlivé firmy a Ověřené firmy

JUBEL, s.r.o.  U Továren 256/14, 102 00 Praha 10, IČO: 60489022

tel: +420 296 365 305,  e-mail: info@jubel.cz